Jobbar som säljcoach / säljchef och jag söker en utbildning för at bli tryggare i min roll. Vilka utbildningar rekommenderar ni? Tacksam för råd och tips från forumet!
Vidareutbildning för säljcoach/säljchef - Forum
RE: Utbildning för säljcoach/säljchef
2009-05-05 10:45
Gry
Kan rekommendera följande utbildningar från Edupoint och Säljskolan, varav den första är företagsanpassad:
Säljcoach
Aktiv säljledning för Försäljningschefer
Tidigare i forumet har jag även tipsat om Edupoints utbildning Försäljningschefen:
Försäljningschef
RE: Utbildning för säljcoach/säljchef
2009-05-15 09:42
Teo
Hej!
Jag heter Margareta Jacobson och jobbar på Mercuri International.Du är jättevälkommen att ringa till mig på 08-7052945,så kan jag berätta hur vi kan hjälpa dig!
Hälsningar
Margareta
Intresserad av tråden: Vidareutbildning för säljcoach/säljchef? Registrera din mailadress så får du information när någon lagt in ett nytt inlägg i tråden.
Utbildningskategorier som matchar tråden
Recensionspolicy
Vill du lämna en recension om en utbildning eller en arrangör på utbildning.se? Kul! Då bidrar du med att hjälpa andra att hitta en utbildning. Läs gärna vår recensionspolicy om hur vi godkänner och publicerar recensioner.
Så fungerar utbildning.se
Sök och hitta en utbildning du är intresserad av
Beställ information eller boka direkt
Du blir kontaktad av utbildningsarrangören
Nyhetsbrev
Prenumerera på vårt nyhetsbrev och ta del av det senaste inom kompetensutveckling!